Dnia 15.01.2024 w naszej szkole odbył się Pierwszy Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Gościliśmy pracowników Starostwa Powiatowego, a gospodarze- nauczyciele, tym razem połączyli siły z uczniami. Panowała zdrowa i sportowa rywalizacja, publiczność głośno dopingowała, a uśmiechom i radości nie było końca. Wielkie podziękowania dla sędziego, Dariusza Stachowskiego za profesjonalne poprowadzenie meczu. Impreza okazała się strzałem w dziesiątkę i liczymy na kolejne takie spotkania
Zawodnicy szkolnego Klubu Olimpiad Specjalnych Młode Wilki rywalizowali z 6 ekipami Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych w XXI Kujawsko-Pomorskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Chełmnie. Zawody zakończone sukcesem, bo każdy dzielnie grał o zwycięstwo. Srebrne medale wywalczyli: Maja, Michał i Wiktor, brązowy: Staś, Adrian IV miejsce i Kryśka V! Jesteśmy z Was dumni!

Nasza reprezentacja na Wojewódzkim Turnieju Badmintona Szkół Specjalnych w Bydgoszczy rywalizowała z zawodnikami bydgoskich szkół i ośrodków. Wszyscy, mimo, że po raz pierwszy grali w badmintona poza szkołą, spisali się na medal!

23-osobowa grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły i przedszkolaków pod opieką rodziców i trenerek uczestniczyła w VII KUJAWSKO-POMORSKIM DNIU MŁODYCH SPORTOWCÓW OLIMPIAD SPECJALNYCH w Bydgoszczy. To coroczne święto jest radosnym podsumowaniem pracy w szkolnych klubach Olimpiad Specjalnych całego oddziału regionalnego.