Szanowni nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół Nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam serdeczne podziękowania za dotychczasowy wkład pracy w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży naszej szkoły.

Życzę zadowolenia z pracy pedagogicznej, poczucia ważności i dumy z wykonywanego zawodu. Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształcenia postaw młodych ludzi i wpływanie na ich dobre, życiowe wybory.

Życzę wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a w kolejnych latach dalszych sukcesów i osiągnięć zarówno w życiu zawodowym , jak i osobistym oraz uznania i pełnej satysfakcji z podejmowanych działań.

Życzę cierpliwości, wytrwałości i zadowolenia z uczniów oraz długich lat życia w zdrowiu i pomyślności.

 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor szkoły

Kinga Olejnik