Szanowni Rodzice,

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu informuje, że zajęcia edukacyjne zawieszone są do 10 kwietnia 2020r. W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanych z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość. Nauczyciele Państwa dzieci w celu wspierania uczniów w nauce będą przekazywać materiały do samodzielnej pracy w domu za pomocą maili, Facebooka, messagera, sms-ów, rozmów telefonicznych z państwem lub pełnoletnimi uczniami. Nauczyciele utworzyli grupy na portalach społecznościowych (Facebook) i zachęcam państwa do współpracy podczas realizacji podstawy programowej. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny ze szkołą - 56 683 25 53 lub wychowawcami klas.

Z wyrazami szacunku

Kinga Olejnik